Thumbnail image
Sapun i ngurtë Michel Design Magnolia, 246 g
11.88 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun natyral për duarme veti hidratuese tre here më shumë, pastron lëkurën dhe e lë atë të butë me një aromë mjaft të këndshme. Paketuar në një pako të bukur dhe të pikturuar. E përshtatshme për çdo lloj lëkure. Aplikoni në lëkurë të lagur.

Cilësitë

Prodhuesi Michel Design Works
Origjina Bahrein
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 608666698809
Kodi i produktit kMDW028

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen