Thumbnail image
Sapun i ngurtë Le Chatelard Mandarin & Lime, 100g
3.73 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapuni luksoz francez natyral nga Marseja në formën e zemrës butësisht kujdeset për lëkurën tuaj. Ajo e lë atë me një aromë frutash si mandarin dhe limon. Gëzoni kujdesin luksoz në banjën tuaj. Aplikoni në lëkurë të lagur.

Cilësitë

Prodhuesi Le Chatelard
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3760076657504
Kodi i produktit kLCHA209

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen