Thumbnail image
Sapun i ngurtë Le Chatelard Lavande, 100 g
2.91 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun luksoz francez natyral nga Marseja pastron butësisht lëkurën dhe e lë atë me aromë të këndshme të levantës. Sapuni është 72% natyral. Gëzoni kujdesin luksoz në banjën tuaj. Aplikoni në lëkurë të lagur.

Cilësitë

Prodhuesi Le Chatelard
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3760076651908
Kodi i produktit kLCHA033

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen