Thumbnail image
Sapun i ngurtë Jeanne En Provence Peony, 100 g
3.17 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun luksoz hidratues me një aromë delikate dhe të freskët. Pastron butësisht lëkurën, hidraton atë dhe ushqen lëkurën tuaj. Ideale që ta bëni si dhuratë për më të dashurit tuaj. Testuar dermatologjikisht dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Cilësitë

Prodhuesi Jeanne En Provence
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3430750038966
Kodi i produktit kJEP024

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen