Thumbnail image
Sapun i ngurtë Fikkerts Peeling, 300 g
7.73 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun luksoz i cili pastron butësisht lëkurën duke larguar edhe qelizat e vdekura nga lëkura juaj. Lë lëkurën me një aromë të freskët, të ndritshme dhe të bukur të rozmarinës dhe të trumës. Testuar dermatologjikisht dhe i përshtatshëm për çdo lloj lëkure.

Cilësitë

Prodhuesi Fikkerts
Origjina Itali
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 820859011718
Kodi i produktit kFIK064

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen