Thumbnail image
Sapun i lëngshëm somerset Toletry 500 ml
8.05 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun i lëngshëm nga somerset Toilery, i cili jo vetëm që hidraton por edhe qetëson, rigjeneron dhe zbutë lëkurën. Përmban ekstrakte zambakësh që krijojnë një ndjenjë të inkurajimit dhe valës së energjisë së re. Duart tuaja do të jenë të buta dhe me aromë të këndshme.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 639136614029
Kodi i produktit kSOM120

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen