Thumbnail image
Sapun i lëngshëm për duar Michel Design 530 ml
13.59 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kënaquni me erën delikate të gjalpës shea dhe aloe vera që ofrojn një freski me tone të këndshme në lëkurë e trupin tuaj. Produkti pastron lëkurën e duarve duke e lën të hidratuar dhe të butë. Vjen i paketuar në një shishe plastike me pompë.

Cilësitë

Prodhuesi Michel Design Works
Origjina Bahrein
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 608666691039
Kodi i produktit kMDW047

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen