Thumbnail image
Sapun i lëngshëm për duar Jeanne En Provence 300 ml
7.34 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun i lëngshëm për duar me përmbajtje të pasur të vaj ullirit dhe livandës. Heq të gjitha bakteret nga lëkura, e bën të butë dhe me aromë të këndshme. Sapuni vjen i paketuar në shishe të plastikës me një pompë dhe është prodhuar sipas metodës tradicionale të Marsejit.

Cilësitë

Prodhuesi Jeanne En Provence
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3430750037037
Kodi i produktit kJEP017

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen