Thumbnail image
Sapun i lëngshëm Pearl bath essence Seaweed 500 ml
19.47 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Një sapun i lëngshëm i përbërë prej algave të cilat ushqejnë dhe e trajtojnë lëkurën, natyrisht e pasur me minerale dhe inde ushqyese,detoksifikon dhe inkurajon trupin dhe mendjen,në masën më të madhe të stresit të tensionit, çdo banjë do të bëhet një përvojë e këndshme.

Cilësitë

Prodhuesi Scottish Fine Soaps
Origjina Angli
Gjinia Femra
GTIN 5016365016605
Kodi i produktit kSCO0102

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen