Thumbnail image
Sapun i lëngshëm Panier des Sens, 500ml
13.46 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun i lëngshëm, e pasuruar me vajra esenciale rigjeneruese dhe qetësuese me aromë të freskët të limonit, artemisias dhe selvis. Përmban 95% të përbërësve natyral të vajrave esenciale, rigjeneron lëkurën dhe e lë lëkurën butë. Pa parabene, ngjyra dhe fenoksietanoli.

Cilësitë

Prodhuesi Panier des Sens
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Ndjeshme
GTIN 3760062882125
Kodi i produktit kPAN0114

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen