Thumbnail image
Sapun i lëngshëm me aromë lulesh zambaku, Somerset Toiletry, 500ml
8.05 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun i lëngët për duart me aromë lulesh të zambakut. Butësisht pastron lëkurën e duarve, ajo e lë atë të butë dhe aromatike. Ambalazhuar në një shishe plastike me pompë. Aplikoni në lëkurën tuaj para se të lani.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 639136923923
Kodi i produktit kSOM034

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen