Thumbnail image
Sapun i lëngshëm Compagnie de Provence Savon 300 ml
18.05 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun i lëngshëm i pasuruar me vajra bimore dhe glicerinë, me aromë agrumesh , me ekstraktet e çajit të bardhë. Nuk ka ngjyra, stabilizues dhe yndyrna shtazore. Vjen paketuar në një shishe xhami të dhe me një pompë.

Cilësitë

Prodhuesi Compagnie de Provence
Origjina Francë
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3551780694226
Kodi i produktit kCO69422

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen