Thumbnail image
Sapun i lëngët për duar Scottish Fine Soaps Seaweed 300 ml
12.98 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun i lëngët stimulues i pasuruar me me një aromë freskuese të algës. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. Ky sapun pastron lëkurën, hidraton dhe e zbut atë. Pa parabene.

Cilësitë

Prodhuesi Scottish Fine Soaps
Origjina Angli
Gjinia Unisex
GTIN 5016365016551
Kodi i produktit kSCO0108

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen