Thumbnail image
Sapun i lëngët për duar Michel Design Works 530 g
13.61 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun I lëngët me aromë ekzotike avocado, pastron butësisht lëkurën. Përmban gjalpë shea dhe aloe vera. Ai hidraton dhe i shton butësin lëkurës. Ka erë të këndshme dhe gjeneron shkumë të pasur. Nuk përmban parabene. Paketuar në një shishe plastike me pompë.

Cilësitë

Prodhuesi Michel Design Works
Origjina Bahrein
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 608666699653
Kodi i produktit kMDW049

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen