Thumbnail image
Sapun i lëngët për duar Jeanne En Provence 300 ml
7.34 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun I lëngët me aromë ekzotike avocado, pastron butësisht lëkurën. Përmban vaj ulliri, gjalpë shea dhe ekstrakte të mjaltit. Ai hidraton dhe i shton butësin lëkurës. Ka erë të këndshme dhe gjeneron shkumë të pasur. Nuk përmban parabene.

Cilësitë

Prodhuesi Jeanne En Provence
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3430750037556
Kodi i produktit kJEP022

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen