Thumbnail image
Sapun i lëngët Panier des Sens, 500 ml
13.46 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun i lëngët me veti antiseptike dhe antioksidante, i cili pastron butësisht lëkurën tuaj. Sapuni është 95 % me përmbajtje natyrale dhe i përshtatshëm për çdo lloj lëkure. Aplikoni në duart tuaj sipas nevojës.

Cilësitë

Prodhuesi Panier des Sens
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Sapun i lëngshëm
GTIN 3760062883269
Kodi i produktit kPAN0125

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen