Thumbnail image
Sapun i lëngët Michel Design Works Pink Grapefruit, 530 ml
13.59 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun i lëngët me gjalpë gështenje dhe aloe vera, butësisht pastron lëkurën tuaj dhe e lë atë me një aromë të këndshme grejfruti. Është i ambalazhuar në një shishe plastike me pompë që e bën atë mjaft praktike.

Cilësitë

Prodhuesi Michel Design Works
Origjina Bahrein
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 608666696089
Kodi i produktit kMDW048

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen