Thumbnail image
Sapun dushi Scottish Fine Soap 100 g
8.74 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun nga Scottish Fine Soap i bluar trefish, i paketuar në një kanaçe kallaji me mbishkrim “Happy Birthday”, përveç që është shumë kualitativ dhe pastron lëkurën në mënyrë gjentile, është edhe dhuratë simbolike për më të dashurit tuaj.

Cilësitë

Prodhuesi Scottish Fine Soaps
Origjina Angli
Gjinia Unisex
GTIN 5016365011464
Kodi i produktit kSCO0091

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen