Thumbnail image
Sapun dushi Panier des Sens 150 g
5.39 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun dushi nga Panier des Sens tri herë i zhytur në aromë të këndhsme të jazminës së bardhë. Ky produkt është përpunuar me mënyrën tradicionale të të përpunuarit sapun në Marseile prej përbërësve 96% natyralë, siç është vaji i ullirit. Ky sapun pastron dhe ushqen lëkurën, duke e bërë atë të butë. Sapuni është i përshtatshëm për përditshmëri.

Cilësitë

Prodhuesi Panier des Sens
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3760062887847
Kodi i produktit kPAN0146

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen