Thumbnail image
Sapun dushi Michel design Works 100 g
5.94 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun dushi nga Michel Design Works përmban vaj të pastërt palme, glicerinë dhe gjalpë shea. Ky sapun i bluar tri herë është përpunuar në Angli dhe ka për funksion hidratimin dhe zbutjen e lëkurës. Ky sapun është paketuar me kuti elegante me motive të Krishtlindjeve . Veti e këtij sapuni është fakti që është përpunuar në dorë.

Cilësitë

Prodhuesi Michel Design Works
Origjina Bahrein
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 608666689647
Kodi i produktit kMDW130

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen