Thumbnail image
Sapun dushi Le Petit Olivier 2 x 100 g
4.51 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun kaulitativ nga Le Petit Olivierme përbërës të vajit të ullirit dhe ekstrakte natyrale, ka funksion pastrimin e lëkurës dhe furnizimin e saj me flagrancë të luleve. Ky sapun hidraton lëkurën dhe nuk përmban paraben e as phenoxyethanol.

Cilësitë

Prodhuesi Le Petit Olivier
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3549620005035
Kodi i produktit kLEP0074

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen