Thumbnail image
Sapun dushi Jeanne En Provence 100 g
3.54 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun dushi luksoz për femra nga Jeanne En Provence është i pasur me përmbajtje të gjalpit shea dhe mjaltit, që e bëjën këtë sapun të zbusë lëkurën dhe t’a hidratojë thellë atë. Sapuni i jep freski trupit dhe aromë të këndshme, si dhe nuk përmban paraben.

Cilësitë

Prodhuesi Jeanne En Provence
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3430750037457
Kodi i produktit kJEP019

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen