Thumbnail image
Sapun aromatik me Gjalpë Shea, Panier des Sens, 200g
5.57 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun natyral i markës franceze Panier des Sens. Ajo përmban gjalpë shea, ka vetitë qetësuese dhe ushqyese. Aromë e hollë e pyjeve dhe livadheve të mbushura me lule ngjyrë vjollce, aroma simpatike e luleve të violetavedo t'ju përshtatet pozitivisht në lëkurën tuaj. Sapuni ka një shkumë të pasur që pastron butësisht dhe e lë lëkurën të zhdërvjellët dhe me aromë të bukur. E paketuar në letër me dizajn të luleve. Aplikoni në lëkurë të lagur dhe shpërlajeni tërësisht.

Cilësitë

Prodhuesi Panier des Sens
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3760062880930
Kodi i produktit kPAN0091

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen