Thumbnail image
Sandale Roxy Tess Black ARJL200520-BLK
33.02 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sandalet e rehatshme nga Roxy Tess Black do iu mundësojnë të ndjeheni rehat kudo që jeni. Aksesori është i krijuar nga goma dhe polieterini, ka ngjyrë të zezë dhe të kaftë dhe janë shumë të rehatshme në ecje dhe në qëndrim statik.

Cilësitë

Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Poliuretan
Sezona Pranverë - Verë 17
GTIN 3613372331534
Kodi i produktit mRX1292-39

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen