Thumbnail image
Sandale Roxy Mattie Tan ARJL200528 Tan, nr. 38
32.38 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sandale verore me stil për femra, me një model delikat ngjyrë kafe, të cilat ofrojnë butësi dhe rehati maksimale. Sipërfaqja e jashtme është nga goma.

Cilësitë

Numri 38
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Poliuretan
Sezona Pranverë - Verë 17
GTIN 3613372330001
Kodi i produktit mRX1298-38

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen