Thumbnail image
Sandale Roxy ARJL100551 BK5
24.50 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sandale me një gisht për femra me material 100% PVC ngjyrë të zezë me lule shumëngjyrëshe. Pjesa ndarëse ka material gome dhe nuk shkakton plagë edhe në qoftëse fërkohet me gishtërinjë. Sandaelet janë shumë të rehatshme dhe me plotë stil.

Cilësitë

Numri 42
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali PVC
Sezona Pranverë - Verë 17
Lloji i produktit verë
Modeli Me lule
GTIN 3613372321481
Kodi i produktit mRX1315-42

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen