Thumbnail image
Rryp për pantollona N.Ties OKD15004, 90cm
14.42 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Rrip elegant i dizajnuar femra nga N. Ties vjen me lëkurë ngjyrë kafe. Ai do t’u bëj që të ndiheni komode në xhinset tuaja , si dhe çfarë do pantollona që zgjidhni për të veshur.Vjen në 1.5 cm gjerësi.

Cilësitë

Diametri
  • 90 cm
  • 90 cm
Prodhuesi N.Ties
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Materiali Lëkurë
Sezona Vjeshtë - Dimër 16/17
Përmasat 1,5 cm
Mënyra e lidhjes Me kapëse
GTIN 8482188429
Kodi i produktit mNT0123-90cm

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen