Thumbnail image
Rroba banjo VANS Gaviota Stripe Decksider, XL
38.40 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Rroba banjo trendi për meshkuj nga marka e njohur VANS në ngjyrë blu dhe dizajn me detaje interesante. Janë të dizajnuara me kombinim të ngjyrave blu ngjyrë qielli dhe të errët. Produkt i kualitetit të lartë i cili do të pëlqehet nga të gjithë meshkujt modern.

Cilësitë

Madhësia
  • XL
  • XL
Prodhuesi VANS
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Poliestër
Sezona Pranverë - Verë 17
Mënyra e lidhjes Me pulla
GTIN 190286735083
Kodi i produktit mVN0224-XL

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen