Thumbnail image
Bikini Roxy ERJX403322-KVJ6, S
32.67 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Bikini-brekë për femra nga Roxy të përpunuara prej najlonit të recikluar dhe likrës. Këto rroba banjo me ngjyrë të zezë poseodjnë dizajn unik të dekoruar me rripa të bukura anash me prerje joshëse.Shumë të bukura që kombinohen lehtë, për një sezonë vere sa më të bukur.

Cilësitë

Madhësia S
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Poliamid
Sezona Pranverë - Verë 17
GTIN 3613372559631
Kodi i produktit mRX1193-S

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen