Thumbnail image
Rroba banjo Quiksilver EQYBS03582-BSW6
49.84 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Rroba banjo për meshkuj. Kan material poliester me kombinim të ngjyrës së kaltër të bardhë dhe asaj të zezë. Një ndërthurje e ngjyrave që kombinohet me ngjyrë e detit. Janë të rehatshme dhe me shumë stil.

Cilësitë

Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Poliestër
Sezona Pranverë - Verë 17
Lloji i produktit verë
GTIN 3613372475436
Kodi i produktit mQU1089-36

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen