Thumbnail image
Rroba banje Roxy ERJX203172-BHF0
60.23 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Rroba banjo për femra nga Roxy të përpunuara prej najlonit në kombinim me elastan. Veçori e tyre është fakti që janë dy anëshe, ku njëra anë është ngjyrë bruze, ndërkaq tjetra me modele lulesh. Shumë tëbukura me rripa që lidhen në shpatulla sipas madhësisë suaj. Të bukura dhe komode, për një ditë sa më të bukur në diell.

Cilësitë

Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Najlon
Sezona Pranverë - Verë 17
GTIN 3613372550935
Kodi i produktit mRX1188-L

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen