Thumbnail image
Rripa për orë të dore Cluse La Bohème, të zinj
30.20 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Rripa të punuar me material lëkure cilësore në të zezë me thumb çeliku në ngjyrë argjendi. Rripat me diametër 18 mm janë projektuar për koleksionin La Clos nga La Bohème, La Bohème Mesh, La Roche, La Roche Mesh dhe Pavane. Këta rripa janë mënyrë më e thjeshtë për të ndryshuar stilin tuaj, që të mos dukeni e zakonshme me aksesorët e njejtë.

Cilësitë

Prodhuesi Cluse
Origjina Holandë
Gjinia Femra
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Materiali Lëkurë
Gjerësia 18 mm
Ngjyra Zezë
GTIN 8718924591819
Kodi i produktit hCW138

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen