Thumbnail image
Rrip për orë Rosefield SSTR-S174, 18 mm, rozë
27.38 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Rrip me material nga lëkura, i dizajnuar për orët Bowery, Gramercy dhe Mercer nga Rosefield. Vjen me gjërësi 18 mm dhe ngjyrë rozë verore. Mbërthimi është bërë nga çeliku i veshur me ari me nuancë rozë.

Cilësitë

Prodhuesi Rosefield
Origjina Holandë
Gjinia Femra
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Materiali Lëkurë
Ngjyra Rozë
Sipërfaqja e kapëses Praruar me ar
Gjerësia 18 mm
GTIN 8719632574361
Kodi i produktit hRF124

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen