Thumbnail image
Rrip për orë dore Rosefield, ngjyrë kafe
37.09 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Rrip nga lëkura cilësore ngjyrë kafe i përshtatshëm për orë dore Rosefield nga The Bowery, The Mercener dhe The Gramercy. Ky rrip ka gjerësi 18 mm dhe ka të dekoruar kapësen prej çeliku me lëmim ari.

Cilësitë

Prodhuesi Rosefield
Origjina Holandë
Gjinia Femra
Gjerësia 18 mm
Materiali Lëkurë
Sipërfaqja e kapëses Praruar me ar
Ngjyra Kafe
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
GTIN 8719324227377
Kodi i produktit hRF048

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen