Thumbnail image
Rrip për orë dore Rosefield, e zezë
26.09 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Rrip nga lëkura cilësore ngjyrë të zezë i përshtatshëm për orë dore Rosefield nga koleksioni Tribeca. Ky rrip ka gjerësi 16 mm dhe ka të dekoruar kapësen prej çeliku me lëmim ari me nuancë rozë.

Cilësitë

Prodhuesi Rosefield
Origjina Holandë
Gjinia Femra
Sipërfaqja e kapëses Praruar me ar
Gjerësia 16 mm
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Materiali Lëkurë
Ngjyra Zezë
GTIN 8719324227674
Kodi i produktit hRF075

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen