Thumbnail image
ROLI I PROTOKOLLIT TE SHTETIT - TOMOR AVDIA
6.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

CDO STUDENT APO DIPLOMAT I RI, QE DO TA KETE FATIN TA KETE NE DORE KETE LIBER, KA PER TE GJETUR INFORMACIONE INTERESANTE DHE TE CMUARA, QE DO TI VLEJNE PROFESIONALISHT , GJAT KARRIERES, NE PUNEN PRANE INSTITUCIONEVE SHTETRORE, SI DHE DO TI PERGATIS ME PUNE TE SAKTE PER PREZANTIMIN E SHTETIT, NE MENYRE ME DINJITOZE TE MUNDSHME , SIC EDHE I TAKON.

Cilësitë

Origjina SHBA
Shtëpia botuese Faik Konica
GTIN 0000000023410
Kodi i produktit FAIK KONICA

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen