Thumbnail image
Qumësht për trup Scottish Fine Soaps 300 ml
12.31 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky qumësht për trup, me përbërje algash deti, rikthen butësinë në lëkurën tuaj dhe e hidraton e ushqen atë. Falë aromës së freskët neutrale, mund të përdoret nga te dy gjinitë.

Cilësitë

Prodhuesi Scottish Fine Soaps
Origjina Angli
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 5016365016568
Kodi i produktit kSCO0099

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen