Thumbnail image
Qumësht për stilim flokësh Paul Mitchell 250 ml, woman
6.43 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qumësht për fiksim fleksibil të flokëve nga Paul Mitchell. Është dizajnuar për të gjitha llojet e flokëve. Produkti ofron fiksim mesatar, dhe falë formulës së bazuar në ujë është shumë i lehtë për tu aplikuar. Përmban ekstrakte gruri dhe pantenol, përbërje kjo e cila krijon një strukturë të qëndrueshme në flokë dhe zbut sipërfaqen e tyre. Përveç kësaj, qumështi ka edhe efekt antistatik. Apliko një sasi të vogë në flokët e lagur apo të thatë, dhe rregullo sipas dëshirës.

Cilësitë

Prodhuesi Paul Mitchell
Gjinia Femra
Lloji i produktit Qumësht
Lloji i flokëve Moshuar
Vëllimi [ml] 250
GTIN 9531114231
Kodi i produktit kPM0100

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen