Thumbnail image
Qumësht për stilim flokësh Goldwell StyleSign Just Smooth 75 ml
16.85 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qumësht ideal për flokët kokëfortë nga Goldwell. Përveç që zbut dhe shkëlqen flokët, poashtu kujdeset për ngjyrën dhe i mbron nga influencat e jashtme. Apliko në flokët e thatë dhe rregullo në formën e dëshiruar.

Cilësitë

Prodhuesi Goldwell
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Moshuar
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 4021609275435
Kodi i produktit kGL096

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen