Thumbnail image
Qumësht për pastrimin e fytyrës Le Petit Olivier 200 ml
11.66 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qumësht i pasur me vaj argan për pastrimin e lëkurës nga grimi dhe papastërtitë tjera. Ai është i përshtatshëm për pastrimin e përditshëm të fytyrës dhe syve, nuk përmban parabene, ngjyra dhe fenoksietanol. Aplikoni në një shtupë pambuku dhe pastroni lëkurën.

Cilësitë

Prodhuesi Le Petit Olivier
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 3549620033069
Kodi i produktit kLEP0101

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen