Thumbnail image
Qumësht për dush Weleda, 200ml
19.05 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Një dush me këtë përzierje aromatike ndihmon për t'a çlodhur trupin tuaj dhe relaksimin e muskujve të juaj dhe të relaksoheni. Përmban kombinime të Arnikës, Rozmarinës dhe Lavandës. Sjell lehtësim për muskujt e lodhur dhe nxit një ndjenjë relaksimi. Ai përmban vetëm materiale të papërpunuara natyrore dhe është certifikuar nga NATRUE - garanci e cilësisë më të lartë të kozmetikës natyrale dhe kozmetikës organike. Si të përdorni: Shkundni para përdorimit. Shtoni 2-3 pika të qumështit në banjë. Pas larjes, të thaheni dhe të relaksoheni në një dhomë të nxehtë.

Cilësitë

Prodhuesi Weleda
Origjina Angli
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 5013455140172
Kodi i produktit kWD352

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen