Thumbnail image
Qumësht pastrues për fytyrë Avène 200 ml
20.57 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qumësht pastrues për fytyrë heq të gjitha papastërtitë dhe grimin nga lëkura. E bën lëkurën të butë dhe të freskët. Ky losion përmban ujë termal Avène i cili ka efekte qetësuese. Përshtatet për lëkurë të ndjeshme. Aplikojeni me shtupë pambuku.

Cilësitë

Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 3282779051514
Kodi i produktit kAN036

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen