Thumbnail image
Qumësht hidratues për flokë Shu Uemura 250 ml
40.36 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qumësht hidratues për stilim të flokëve nga Shu Uemura. Përveç që ofron fiksim të lehtë, poashtu edhe mbron flokët nga nxehtësia, vepron kundër thyerjes dhe nuk ngjit. Produkti ka efekte hidratuese në flokë, shumë efektiv dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve. Apliko në flokët e larë dhe tharë me peshqir, thaj në tharëse, apo përdor një drejtuese apo figaro për stilim.

Cilësitë

Prodhuesi Shu Uemura
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Moshuar
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 3474630335202
Kodi i produktit kSHU037

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen