Thumbnail image
Qiri Village Candle Winter Wonderland 269 ​​g
14.08 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri aromatike dhe dekorative me një aromë të këndshme të pishave dhe dru kedrit. Koha e djegies 45 - 55 orë. Prodhuar nga një dyll shumë cilësor, me dizajn xhami dhe kapak modern. Një mënyrë e shkëlqyer për t'u çlodhur dhe për të shijuar një ikje të fundjavës. Rekomandohet që të shkurtoni shkopin para ndriçimit deri në 0,5 cm. Qiri shuhet me defekt të butë.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406604174
Kodi i produktit kVIL0116

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen