Thumbnail image
Qiri Village Candle Home For Christmas 397g
18.48 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri aromatike dhe dekorative, prodhuar nga një dyll shumë cilësor dhe me një dizajn luksoz qelqi dhe kapaku. Me një aromë të këndshme të përzierjes së frutave, krijon moment të paharrueshme. Koha e djegies 85 - 105 orë. Një mënyrë e shkëlqyer për t'u çlodhur dhe për të shijuar ikjen e ditës. Rekomandohet që para përdorimit të shkurtohet shkopi para ndriçimit deri në 0,5 cm. Ndizni këtë qiri dhe relaksohuni me këtë aromë të rumit të përzier me gjalpë dhe fruta të freskëta. Qiri shuhet me defekt të butë.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406619413
Kodi i produktit kVIL0222

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen