Thumbnail image
Qiri Village Candle Beach Party 57g
3.30 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri aromatike dhe dekorative, me një aromë të këndshmë të lule portokallit, do ju jep një ngrohtësi dhe do ju kujton ditët e verës. Koha e djegies deri në 18 orë. Dimensionet 5 x 4,5 cm. Prodhuar nga një dyll shumë cilësor, me një dizajn modern. Një mënyrë e shkëlqyer për t'u çlodhur dhe për të shijuar ikjen e ditës.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406212409
Kodi i produktit kVIL0165

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen