Thumbnail image
Qiri tretës Village Candle 62 g
6.56 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dyll tretës aromaterapik nga Village Candle me aromë të qershisë dhe vanillës, dhe me paraffin është shumë efikas për relaksim. Ky dyll mund të ndahet në 6 pjesa.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406503057
Kodi i produktit kVIL0159

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen