Thumbnail image
Qiri me aromë Portokall dhe Kanelle, Village Candle, 269 g
14.99 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kënaquni nën aromën e bukur të qiriut me Portokallë dhe Kanellë, një kombinimi perfekt që mund të shëndrojë aromën e ambientit tuaj një aromë të përkryer. Koha e djegies 45 - 55 orë. E ambalazhuar në një gotë qelqi dhe me një dizajn luksoze. Një mënyrë e shkëlqyer për t'u çlodhur dhe për të shijuar ikjen e ditës. Ndizni këtë qiri dhe pushoni me këtë aromë qetësuese dhe të ngrohtë. Qiri shuhet me defekt të butë.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406112020
Kodi i produktit kVIL0057

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen