Thumbnail image
Qiri dekorativ aromatik Village Candle Scarlet Berry Tulip, 645 g
21.74 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kënaquni dhe ndjeni freskinë e aromave të tulipanëve dhe jaseminëve. Qiri është i bërë nga dylli më i mirë. Koha e djegies 145 deri në 170 orë. Një mënyrë e shkëlqyer për t'u çlodhur dhe për të shijuar ikjen e ditës. Qiri shuhet me defekt të butë.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406618270
Kodi i produktit kVIL0206

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen