Thumbnail image
Qiri dekorativ aromatik Village Candle Christmas Tree, 269 ​​g
14.08 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri dekorativ aromatikë me dizajn luksoz të një qelqit me kapak. Përmban aromë magjepsëse dhe relaksuese. Me ndezjen e këtij qiri ju do të arrini mënyrën e shkëlqyer për tu çlodhur dhe për të shijuar ditën tuaj.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406602705
Kodi i produktit kVIL0115

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen